Markus napisał(a):

|
Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające),
|
Po co mam atakować Polaków?
Wszyscy widzą, że ogólnie są słabsi, a już ty zadbasz o to, żeby wszystkich Polaków skrytykować.
Nie będę wchodził na twoją działkę.
Ty za to pewnie uważasz (jak wolfy), że Carbo był najlepszy na boisku?
Podziel się statystykami od twojego funfla.