Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 20.08.2024, 15:15
Markus napisał(a):Wyświetl post
Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające),
Po co mam atakować Polaków?
Wszyscy widzą, że ogólnie są słabsi, a już ty zadbasz o to, żeby wszystkich Polaków skrytykować.
Nie będę wchodził na twoją działkę.

Ty za to pewnie uważasz (jak wolfy), że Carbo był najlepszy na boisku?
Podziel się statystykami od twojego funfla.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując