wiesniak842 napisał(a):

|
Dokladnie. Przeciez bylo 3 vs 1 w obronie, ale Mikulec odjebal co odjebal, a pozniej bylo za pozno.
|
Dla mnie Mikulec i Baena zachowali się jak trampkarze.I co ciekawe akurat oni nie mieli 120 minut w nogach z czwartkowego meczu.Mikulec to jeszcze coś próbował zrobić,Baena całkowicie olał tą piłkę.