Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 20.08.2024, 15:09
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie. Przeciez bylo 3 vs 1 w obronie, ale Mikulec odjebal co odjebal, a pozniej bylo za pozno.
Dla mnie Mikulec i Baena zachowali się jak trampkarze.I co ciekawe akurat oni nie mieli 120 minut w nogach z czwartkowego meczu.Mikulec to jeszcze coś próbował zrobić,Baena całkowicie olał tą piłkę.
Odpowiedz cytując