|
Senior Member
Offline
|
#161

20.08.2024, 14:13
|
skarabeus napisał(a): 
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek.
|
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=364
Cytat:
|
Od około 65 minuty brak sił. Tak będzie wyglądać cała runda jesienna. Obstawiam, że Wisła będzie tracić dużo bramek w ostatnich 20 minutach.
|
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|