|
A ten cały zaciąg z Czech i Słowacji, który miał walczyć w lidze o miejsca 3-4?
Fazlagić był wisienką krętactwa, ale tam to było pełno wałków: Skvarka, Savić, Hugi, Hanousek, Kliment, itp.
Złota prezesura Dawidka i nad tym wszystkim nikt nie panował.
Jest to temat tabu do dnia dzisiejszego, bo Zaskroniec, wszechwiedzący Tomek i reszta unika odpowiedzialności nad tym okresem złodziejstwa.
A pamiętna konferencja z Obajtkiem, gdzie miała zacząć się budowa dominatora w lidze z myślą o podboju Europy zupełnie o czymś innym świadczyła niż wyszło w rzeczywistości...
Miały być puchary, Obajtek jako symbol rządów jedynej wielbionej władzy przez Wisłę miał zainwestować dziesiątki, a może nawet setki milionów złotych wg propagandy.
Tak miało być.
Nagle nikt nic pamięta, wszyscy unikają tematu, aż czekam jak jacyś forumowi aktywiści powiedzą: ,,Dawid? Nie znam".
A to był funfel odnowionych.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 20.08.2024 o godz. 14:17.
|