|
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek.
|