stary dziad napisał(a):

A może ktoś wytłumaczyć dlaczego gwizdano na Sobczaka?
Przecież odszedł od nas "przymusowo" , zarzut, że jest teraz w śwince jest chybiony.
|
a to nie były gwizdy na tego co schodził? wydaje mi się że jak Sobczak wchodził, to umilkły