wolfy napisał(a):

@FraMat - czyli nie Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki zagrali słaby mecz, tylko Carbo (ale on "chyba zaliczył asystę").
Jasne.
Tym razem w ogóle oglądałeś mecz, czy Ci rwało?
|
Jeszcze uzupełnienie.
Jeśli chodzi o takich piłkarzy jak Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki, wiem, że Ty się nimi odpowiednio zajmiesz.
Nie chce ci wchodzić w paradę.
Ja, natomiast zwracam uwagę na coś, czego Ty nie dostrzegasz: Carbo zagrał wczoraj wyjątkowo słaby mecz ukoronowany asystą przy stracie drugiego gola.
To wina tego, że mamy w środku jednego pomocnika, który pomimo sowich zalet jest powolny, ma już swoje lata i jest nadmiernie eksploatowany - nie za bardzo może grać na wysokim poziomie przez kolejne trzy dni z rzędu.
Pozostaje trzymać kciuki, że Igbekeme jest dobrze dysponowany, a w czwartek przeciwko Cercle Carbo zagra o wiele intensywniej.