Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29202
Stary 20.08.2024, 10:51
Nakładacie na rzeczywistość proste klisze i wydaje Wam się, że ją rozumiecie.

Po odejściu Kiko nie mieliśmy możliwości sprowadzać wagonami Hiszpanów, bo nie mieliśmy rozeznania i kontaktów w hiszpańskich niższych ligach. Na dłuższą metę organizacja hiszpańskiej drużyny w Polsce była zresztą absurdem nie do utrzymania.
Nasze kontakty międzynarodowe też są ograniczone i uwierzcie, nie chcielibyście, żeby Królewski rzeczywiście odpalił AI na bazie danych z Football Managera i zabawił się w zestawienie składu.

Stąd też mając ograniczone kontakty menedżerskie, pracowników Polaków i trenera Polaka, będąc drużyną z Polski z ograniczonym budżetem, szukamy po niższych ligach polskich, gdzie - niespodzianka - grają głównie Polacy. Jeśli są młodsi, to można łudzić się, że ich trochę ogramy i sprzedamy. Starsi pewnie byliby lepsi, ale to już - jak zgaduję - wybór właściciela.

Biorąc pod uwagę, że przyszli Kiss i Fred, przedłużyliśmy Rodado, a liderem środka pola jest Carbo, wczoraj przyszedł Igbekeme, nie oznacza to, że trzymamy się jak pijany sztachety hasła "Polacy". Powracamy do równowagi.

Niestety transfery na razie nie wypaliły. Poza Kissem i Fredem, nie możemy polegać na Biedrzyckim i Mikulcu. Można śmiało założyć, że nie wzięliśmy ich na zasadzie "zły ale Polak", ale raczej "solidny ligowy, oby zaskoczył i u nas". Przynajmniej na razie nie trafiliśmy z tą kalkulacją. Sukiennicki jest obiecujący, ale czekamy na wymierne efekty. Wychowankowie i powracający z wypożyczeń są w składzie, bo nie mamy kasy, a nie dlatego, że świadomie zrezygnowaliśmy na ich rzecz z transferów Ronaldo i Messiego.

Dlatego wykrzykując "młodzi zdolni Polacy hehe" po każdej porażce, nie macie racji. Przy okazji - ironii służy subtelność, a nie capslock.
Ostatnio edytowane przez Witalis : Dzisiaj o godz. 11:54.
Ostatnio edytowane przez Witalis : 20.08.2024 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując