Jagul napisał(a):

Czyli Carbo zagrał słabo ale był lepszy od Kutwy, więc można go pochwalić
|
Carbo zagrał słabiej niż zwykle, ale i tak był lepszy od większości naszych piłkarzy na boisku. Nie wiem czego nie rozumiesz?
Strata punktów z Arką to praca zbiorowa, ale niektórzy zawalili o wiele więcej niż inni.