Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 20.08.2024, 10:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Sorry, - Carbo wczoraj był jednym z najgorszych na boisku.
I nie bawi mnie to.
Pokazuje to bowiem sytuację, co dzieje się, gdy nasz najlepszy pomocnik nie ma dnia.
On praktycznie nie miał żadnych odbiorów, za to mnóstwo strat i spóźnionych reakcji.

Podejrzewam, ze ci rwało transmisję.
Sukiennicki i Kutwa całkiem dobrze sobie radzili.
Na pewno nie mieli tyle strat, co Carbo.
Biedrzycki grał na dużym ryzyku i pokazał się kilka razy dobrze także w grze do przodu, ale rozumiem, że na całości jego występu rzutują dwie żółte kartki.

Jesteś nieźle odklejony.

Carbo łata środek przez tych dwóch wunderkidów właśnie. Sukiennicki przydaje się tylko do pressingu, ew. jak dostanie podanie na dobieg. Jeśli tylko dostanie piłkę w środku pola to po akcji - albo holowanie do czasu kiedy rywale się ustawią, albo strata na groźną kontrę.
O Kutwie napisano tutaj już wszystko, ale o dziwo ma lepsze podanie niż Sukiennicki.

To nie był dobry mecz jak na Carbo, ale i tak był jednym z najlepszych na boisku. Nawet jak jest wykończony, ma słabszy dzień to jest poza zasięgiem Kutwy, Sukiennickiego i Gogóła.

I tak, jest to problem, dlatego rozumiem sprowadzamy Igbekeme. A to nie jest tani piłkarz...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.08.2024 o godz. 10:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując