thechris napisał(a):

|
Biedny klub stać na słabych piłkarzy. Rodado to jakiś błąd matrixa, że gra u nas i to jeszcze tyle czasu. Szkoda, że Moskal nie zmienił Colleya w przerwie w Wiedniu... No i dzisiaj po pierwszej żółtej dla Biedrzyckiego powinien wejść Łasicki skoro był gotowy do gry. Ogólnie Moskal czasami przesypia w trakcie meczu dość ważne momenty...
|
Tak - mamy bieda piłkarzy. Ale nie musimy dokładać sobie dodatkowych problemów takim, a nie innym ustawieniem.