Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 20.08.2024, 08:18
thechris napisał(a):Wyświetl post
Biedny klub stać na słabych piłkarzy. Rodado to jakiś błąd matrixa, że gra u nas i to jeszcze tyle czasu. Szkoda, że Moskal nie zmienił Colleya w przerwie w Wiedniu... No i dzisiaj po pierwszej żółtej dla Biedrzyckiego powinien wejść Łasicki skoro był gotowy do gry. Ogólnie Moskal czasami przesypia w trakcie meczu dość ważne momenty...
W ogóle zmiany były tak 10 minut po tym jak w ogóle przestaliśmy grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując