|
Moskal zawalił. Po co wychodzić ósemką do SFG skoro wygrywamy i nie mamy sił? Kretyńsko stracona bramka. A Moskal jeszcze zaakoczony. No fakt, żodyn się nie spodziewał że można stracić piłkę i pójdzie kontra.
Granie wysoko takimi kołkami to samobójstwo...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|