Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29196
Stary 20.08.2024, 08:14
d napisał(a):Wyświetl post
2 idiotyczne czerwone kartki, karny po zagraniu może nawet i głupszym niż ręka Kissa (sędzia się zlitował), zmarnowany karny w czwartek (a podobno w TBB etatowy egzekutor). A to wszystko w 5 (?) meczach, i to jeszcze ktoś za to zapłacił.

Chłop idzie na rekord Fazlagicia - może taniej, ale za to siła rażenia nieporównywalna.
Wincyj Polaków! Muszą być parytety! To nic że są chujowi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując