d napisał(a):

2 idiotyczne czerwone kartki, karny po zagraniu może nawet i głupszym niż ręka Kissa (sędzia się zlitował), zmarnowany karny w czwartek (a podobno w TBB etatowy egzekutor). A to wszystko w 5 (?) meczach, i to jeszcze ktoś za to zapłacił.
Chłop idzie na rekord Fazlagicia - może taniej, ale za to siła rażenia nieporównywalna.
|
Wincyj Polaków! Muszą być parytety! To nic że są chujowi.