Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 20.08.2024, 08:14
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Mamy bardzo napięty terminarz, gra co 3 dni, a Moskal decyduje, że na mecz od początku wychodzimy praktycznie w 10.
Tak, mam oczywiście na myśli Kutwe, do którego reszta drużyny boi się podawać piłkę (i słusznie, bo on jedyne co potrafi to ją stracić).
(..)
Starzynski po tych 110 min 4 dni temu nie mógł zagrać od początku. Myślę że z Miedzią już wyjdą nim jako podstawowym młodzieżowcem.

Granie Kutwa wynika jedynie z potrzeby chwili. Jak widać przy takiej obronie to nasz bramkarz ma kupę roboty, więc i pomysł z Letkiewiczem pewnie póki co jest odłożony do archiwum. Więcej opcji brak. Każdy wybór to jakieś osłabienie.
Odpowiedz cytując