Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 20.08.2024, 08:10
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Po prostu przestań go traktować poważnie, bo to nie ma sensu.
+1.

Karcz ma to samo co kilka osób tutaj - jak Polak to +1 do oceny, jak młody to +2.
Odejmij i wszystko się zgadza.

@FraMat - czyli nie Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki zagrali słaby mecz, tylko Carbo (ale on "chyba zaliczył asystę").
Jasne.
Tym razem w ogóle oglądałeś mecz, czy Ci rwało?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując