Jagul napisał(a):

|
Po prostu przestań go traktować poważnie, bo to nie ma sensu.
|
+1.
Karcz ma to samo co kilka osób tutaj - jak Polak to +1 do oceny, jak młody to +2.
Odejmij i wszystko się zgadza.
@FraMat - czyli nie Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki zagrali słaby mecz, tylko Carbo (ale on "chyba zaliczył asystę").
Jasne.
Tym razem w ogóle oglądałeś mecz, czy Ci rwało?