Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 20.08.2024, 08:08
Najgorsze jest to, że nasz właściciel debil nie pomyśli już o stoperze pomimo tego, że:

1. Uryga jest dramatycznie słaby.
2. Colley kontuzja na sezon.
3. Łasicki wraca po kontuzji więc będzie dochodzić do jakiejkolwiek optymalnej formy (jak na niego oczywiście czyli wciąż słabej) przez pół roku.
4. Biedrzycki to w zasadzie pół stopera skoro zamierza na zmianę grać i pauzować za czerwo. No niewyobrażalny debil.

Ale .... tam, ściagnijmy 174 środkowego pomocnika który i tak nie odciąży beznadzejnego Kutwy XD
Odpowiedz cytując