Patryko napisał(a):

Zastanawiam się co ten Karcz pali nocami po zakończonych spotkaniach, żeby Kutwie dać 4 za ten mecz. Wiem, że przerwał jedną groźną akcję bramkową na początku, wiem, że miał asystę przy drugiej bramce (aczkolwiek to było banalne podanie, 99% tej bramki to Angel), ale to, w jaki sposób on traci piłki podając do nikogo, jak on się porusza, jaki jest często spóźniony...
Powiedzieć, że graliśmy w tym meczu w 10, to jak nic nie powiedzieć, Karcz natomiast chyba nie oglądał tego meczu.
|
Po prostu przestań go traktować poważnie, bo to nie ma sensu.