Merkury napisał(a):

|
Transfer którego bardzo chciał trener Moskal. Teraz chce Polaka z Kotwicy. A na prawej obronie i lewej będą grać etatowi obrońcy Resovii, która zleciała do 2 ligi. Ci zawodnicy w życiu nie grali wysokim pressingiem.
|
Do selekcji zawodników używamy ponoć sztucznej inteligencji i wyszukanych algorytmów które mają zrewolucjonizować politykę transferową nie tylko Wisły ale i całego piłkarskiego świata.Moskal może podsuwać różne propozycje ale gdyby to narzędzie faktycznie coś dawało Biedrzycki świeciłby się na purpurowo i nie przeszedł nawet wstępnej selekcji.