Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 20.08.2024, 07:46
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Transfer którego bardzo chciał trener Moskal. Teraz chce Polaka z Kotwicy. A na prawej obronie i lewej będą grać etatowi obrońcy Resovii, która zleciała do 2 ligi. Ci zawodnicy w życiu nie grali wysokim pressingiem.
Do selekcji zawodników używamy ponoć sztucznej inteligencji i wyszukanych algorytmów które mają zrewolucjonizować politykę transferową nie tylko Wisły ale i całego piłkarskiego świata.Moskal może podsuwać różne propozycje ale gdyby to narzędzie faktycznie coś dawało Biedrzycki świeciłby się na purpurowo i nie przeszedł nawet wstępnej selekcji.
Odpowiedz cytując