krysztal napisał(a):

|
Nic czego Biedrzycki wcześniej nie robił.Debilny transfer i tyle.
|
Transfer którego bardzo chciał trener Moskal. Teraz chce Polaka z Kotwicy. A na prawej obronie i lewej będą grać etatowi obrońcy Resovii, która zleciała do 2 ligi. Ci zawodnicy w życiu nie grali wysokim pressingiem.