As napisał(a):

|
Pytanie jest raczej dlaczego nie było czerwonej dla tego Włocha z Arki jak powiedział do sędziego âvaffanculo!â i pokazywał obraźliwe gesty. Przecież gdyby powiedział do sędziego po polsku âpierdoI się!â to by automatu wyleciał.
|
Polscy sędziowie po pijaku przechadzają się ze znakami drogowymi pod pachą po mieście a Ty byś chciał żeby kilka języków znali.Angielski na jakimś mega podstawowym poziomie to max co maja w głowie
