bódyń napisał(a):

LIga wg BIedrzyckiego
1. Polonia - czerwona kartka
2. Znicz pauzuje za czerwona
3. Ruch zolta kartka
4. Arka dwie zolte i czerwona
4 mecze:: 3 zolte,+ 2 czerwone
Udany transfer
|
Nic czego Biedrzycki wcześniej nie robił.Debilny transfer i tyle.