Ogryzek napisał(a):

Dajcie jeszcze pograć Biedrzyckiemu. Wg mnie powoli sie wyrobi i bedzie jednym z lepszych naszych obronców
Szkoda 2 punktów - ale jak sie nie dobija przeciwnika...
btw
Czemu nie było czerwonej kartki dla obrońcy arki? O co tam chodziło?
|
Pytanie jest raczej dlaczego nie było czerwonej dla tego Włocha z Arki jak powiedział do sędziego âvaffanculo!â i pokazywał obraźliwe gesty. Przecież gdyby powiedział do sędziego po polsku âpierdoI się!â to by automatu wyleciał.