Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 20.08.2024, 06:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dajcie jeszcze pograć Biedrzyckiemu. Wg mnie powoli sie wyrobi i bedzie jednym z lepszych naszych obronców

Szkoda 2 punktów - ale jak sie nie dobija przeciwnika...

btw
Czemu nie było czerwonej kartki dla obrońcy arki? O co tam chodziło?
Pytanie jest raczej dlaczego nie było czerwonej dla tego Włocha z Arki jak powiedział do sędziego “vaffanculo!” i pokazywał obraźliwe gesty. Przecież gdyby powiedział do sędziego po polsku “pierdoI się!” to by automatu wyleciał.
Odpowiedz cytując