Jagul napisał(a):

Czyli klasyczna postawa tej frakcji.
Markusika jak spytasz o błąd Hiszpana to też walnie ci elaborat na inny temat np. Jak to źli Polacy robią błędy
|
Ja się w żadne frakcje nie bawię, większość tych, którzy używają wulgarnych argumentów ad personam i tak mam ignorowanych więc tego bełkotu na szczęście nie widzę.
Dla mnie nie ma znaczenia skąd jest chłop, albo jest dobry albo chujowy. Nie ma co szukać drugiego dna.