|
Wiadomo, że klakierzy Zaskrońca, opłacani przez hiszpańskich alfonsów będą ujadać, ale faktem jest, że to wy doprowadziliście Wisłę do najgorszego miejsca w historii ligowej.
Alfonsa z Kostaryki nie ma i nie będzie, śmieciarza - handlarza Kikusia Galactico nie ma i nie będzie, tych wszystkich gwiazdorów z pastwisk hiszpańskich już prawie nie ma (zostali Baena i Alfaro) i mam nadzieję, że nie będzie.
Padalec pod presją po zmarnowaniu pół roku zatrudnił wreszcie trenera.
Zamknijcie się.
Dajcie pracować Moskalowi, to trener zgody i stabilizacji, który naprawi Wisłę po hiszpańskim burdelu.
Zamknijcie mordy i dajcie spokój Moskalowi.
Lepiej pilnujcie Zaskrońca, aby w końcu opamiętał się.
Kazimierz Moskal - 1906% poparcia.
Jeżeli Moskalowi nie wyjdzie, to aż strach pomyśleć, co Wodzowi z Hańczowej wpadnie do głowy.
Może więzień z Guantanamo na trenera Wisły?
Po alfonsie z Kostaryki wszystko jest możliwe.
Jeszcze raz,
Zamknijcie mordy i dajcie spokój Moskalowi.
Jeszcze raz,
Kazimierz Moskal - 1906% poparcia.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 20.08.2024 o godz. 01:25.
|