Witalis napisał(a):

|
On nie ma kadry pod to, co chce grać, a nie umie/nie chce grać pod tę kadrę.
|
Widziały gały co brały. Dlatego m.in. Rude odszedł bo wiedział że lepszych grajków nie dostanie. Skądinąd sztuka jest sprowadzić sobie obrońców gorszych od tych którzy byli wcześniej w kadrze. Chciał Moskal Biedrzyckiego to ma tylko niech potem nie płacze jak go do zimy już tu nie będzie. Trenerski kryminał wystawiać na środku obrony i pomocy mega wolnych zawodników i grać wysokim pressingiem. Co trener to lepszy widzę ma pomysł.