Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 19.08.2024, 21:40
Możemy napie%## na słabego sędziego na to,że było drukowane itd.ale To jest kolejny z tysiacpiecset ....a odcinków,w którym nie dowozimy meczu,który przy 2:0 byl spokojnie do dogrania do końca bez odpierdalania żadnych numerów.. gratulacje dla biedrzyckiego ,gratulacje dla mega chuysgs obrony,Jaroch od 35 minuty nie mial już sil na boku biegać był ciągle objezdzany ciągle spozniony ,był ciągle zbyt daleko od skrzydłowego arki,zero doskoku , nie.dalo się na niego patrzec. Bocznego obrońcę i środkowego trzeba na już.przód jaki jest wystarczy..chociaż czasami jak widzę,któraś z rzędu nie wykorzystana fajna sytuacje to sobie myślę,że tylko rodado potrafi bez kombinowania przy.......ić w róg i trafić do siatki...
Odpowiedz cytując