Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95582
Stary 19.08.2024, 21:33
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
O! Mam nadzieję, że jeszcze wskoczy jakiś obrońca…
Cały dostępny budżet powinien pójść na obrońcę. Mamy trochę nadprogramowej kasy z pucharów, w czwartek zapewne stuknie z 25k ludu, JK powinien iść za ciosem.

Nie pogniewam się jeśli jeszcze wskoczy napastnik. I grajmy tym co mamy.

Przyjscie Igbekeme traktuje na ruch na który nie liczyłem, ale liczył zapewne najbardziej sam Moskal.
Odpowiedz cytując