Fugiel napisał(a):

|
O! Mam nadzieję, że jeszcze wskoczy jakiś obrońca…
|
Cały dostępny budżet powinien pójść na obrońcę. Mamy trochę nadprogramowej kasy z pucharów, w czwartek zapewne stuknie z 25k ludu, JK powinien iść za ciosem.
Nie pogniewam się jeśli jeszcze wskoczy napastnik. I grajmy tym co mamy.
Przyjscie Igbekeme traktuje na ruch na który nie liczyłem, ale liczył zapewne najbardziej sam Moskal.