xDDDDDDDDDD dzieki bo mialem zjebany nastrój xDDDDDDDDDD
Moskal nie potrafi ustawić inaczej drużyny (juz ontym wczesniej pisalem) bedziemy grać wysoko obroncami.
Tak jak za Sobolewskiego tracilismy po SFG tak za Moskala i Rude tracimy i bedziemy tracic wlasnie takie bramki jak dziś bo mamy wozy z weglem w obronie.
Jedyna nadzieja ze stracimy 2 ale strzelimy 5
