Markus napisał(a):

Igbekeme oficjalnie wraca
|
Wolalbym stopera
No ale nie jest zle.
Sukiennicki za chwile z lawki bedzie wchodzil.
Duarte to bedzie nasza "10" jak nadrobi braki fizyczne. To on podawał do Starzynskiego dzis przy tej akcji gdzie powinna byc czerwona?