Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 19.08.2024, 20:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
"zderzyć głowami" to taka przenośnia. Taka jak "kopnąć się w czoło" nie trzeba się kopnąć w czoło, żeby się kopnąć w czoło.

Dwóch naszych miało bliżej do piłki, ale przez to, że jeden patrzył na drugiego piłkę przejął przeciwnik, który do piłki miał najdalej. Teraz bez przenośni. Przez niedecydowanie Kutwy i Kissa poszła kontra.
xDDDDDDDDDDD
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując