Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.08.2024, 20:51
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
https://x.com/_1liga_/status/1825598...038252/video/1

He? Gdzie tu ktos sie z kims glowa zderzyl? O czym Ty piszesz?
"zderzyć głowami" to taka przenośnia. Taka jak "kopnąć się w czoło" nie trzeba się kopnąć w czoło, żeby się kopnąć w czoło.

Dwóch naszych miało bliżej do piłki, ale przez to, że jeden patrzył na drugiego piłkę przejął przeciwnik, który do piłki miał najdalej. Teraz bez przenośni. Przez niedecydowanie Kutwy i Kissa poszła kontra.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując