Levis88 napisał(a):

|
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
|
Właśnie skład jest problemem. Wypadł Colley to nasza obrona istnieje tylko teoretycznie. Wypadłby Angel to tak samo byłoby z ofensywą. Awans takim składem jak obecnie byłby dla mnie turbo niespodzianką.