Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 19.08.2024, 20:49
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
Właśnie skład jest problemem. Wypadł Colley to nasza obrona istnieje tylko teoretycznie. Wypadłby Angel to tak samo byłoby z ofensywą. Awans takim składem jak obecnie byłby dla mnie turbo niespodzianką.
Odpowiedz cytując