s1mone napisał(a):

Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.
Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niedymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić.
Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego.
|
Jaki Ty dzisiaj, przepraszam, widziałeś "styl"? Ja widziałem jednego faceta, który pod każdym względem przerasta tę smutną ligę i potrafi strzelać bramki z niczego, widziałem Carbo, który jako jeden z niewielu wie, co robić na swojej pozycji + ośmiu typów, którzy wyglądają, jakby spotkali się 15 minut przed meczem.