|
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.
Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niesymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić.
Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego.
|