Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 19.08.2024, 20:42
Savik napisał(a):Wyświetl post
Faul Biedrzyckiego ewidentny i biorac pod uwage kogo faulował - niestety konieczny...
Natomiast to co sedzia zrobił przy faulu na Starzynskim to jakiś żart.
A tłumaczenie ze studia, że zastosował przywilej i nie mógł wrócić do sytuacji to jakiś absurd.
Zresztą VAR orzekł czerwoną, bo inaczej by przeciez nie interweniował...
Ja sie zastanawiam czy jeśli faul jest na czerwo, to można przywilej dać
Odpowiedz cytując