Savik napisał(a):

Faul Biedrzyckiego ewidentny i biorac pod uwage kogo faulował - niestety konieczny...
Natomiast to co sedzia zrobił przy faulu na Starzynskim to jakiś żart.
A tłumaczenie ze studia, że zastosował przywilej i nie mógł wrócić do sytuacji to jakiś absurd.
Zresztą VAR orzekł czerwoną, bo inaczej by przeciez nie interweniował...
|
Ja sie zastanawiam czy jeśli faul jest na czerwo, to można przywilej dać