Markus napisał(a):

Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.
Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia 
Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze.
|
Nikt nie karze trenerowi ustawiać w pionie najwolniejszych zawodników w kadrze i grać pressingiem na połowie rywala. Zawodnicy to jedno ale trener takie rzeczy powinien widzieć bo kolejne czerwone kartki będą kwestia czasu.