|
Po 4 spotkaniach mamy identyczny start punktowy jak w poprzednim sezonie. Żeby było lepiej niż rok temu to "wystarczy" już tylko urwać punkt Miedzi lub Kotwicy.
Generalnie to przez całą 1 połowie było czuć że te wszystkie sytuacje się po prostu zemszczą.
Czerwone kartki itd to tylko konsekwencją tego że nie zamykamy meczu kiedy możemy to zrobić.
Będzie dobrze, ale po odpadnięciu z pucharów chwilę minie az się odkręcimy. Będzie desperacka pogon za czołówka...
PS. Jarzębak powinien mieć bana na sędziowanie naszych spotkan już dawno
|