|
1. Kutwa,wolny, biega a w zasadzie przemieszcza się na prostych nogach, zero jakiejś ikry, zadziornosci, mógłby brać przykład z Sukiennickiego, który szarpie, walczy. 1 bramka dla Arki na konto Kutwy wg mnie.
2. Pierwsza kartka dla Biedrzyckiego przez Kissa, który go wjebał na minę, ale drugiej kartki, mógł całkowicie uniknąć. Ten typ jest tragiczny, mam nadzieję, że Łasicki go posadzi na ławce
3. Kiss, chłop który w prostej sytuacji albo ważnym momencie się wy*ierdoli, poda do rywala lub sam straci piłkę, tak irytującego piłkarza to dawno nie widziałem...
|