Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.08.2024, 20:19
U nas bez zmian.

Obrona to gówno.
Pomoc jakoś tam sobie radzi (nie Kutwa ciebie w to nie wliczam)
i Rodado z przodu jako One Man Army.

Po takim wyczerpującym meczu w czwartek zagraliśmy naprawdę całkiem przyzwoicie i byłyby pewnie 3 punkty gdyby znowu nie czarodziej na obronie. Ja rozumiem że to nie jest komfortowa sytuacja być wolnym jak wóz z węglem, wychodzić wysoko bo gramy atakiem pozycyjnym a przeciwnik ma z przodu szybkich graczy no ale ku rwa. Druga czerwona kartka z powodu złego ustawienia w odstępie paru meczów. W następnym meczu znowu czerwo będzie.

PS piękna pogoń Mikulca.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując