|
Optymista:
Cud i sukces z Tranavą.
Pokonanie mocny Ruch
Remis z mocną Arką grając w 10
Pesymista (realista):
Cudem wygraliśmy z cienkim Spartakiem dopiero w karych - bycie frajerem blisko jakby leszcz z Trnawy strzelił karnego
Ruch jest słabiutki
Prowadzimy 2-0 z Arką wiele okazji i nie wygrywamy meczu
Ps Mikulec w obronie to plus dla przeciwników. Gość nie umie bronić o reszcie naszych obronców nie wspomnę - parodia
|