Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.08.2024, 20:05
Optymista:
Cud i sukces z Tranavą.

Pokonanie mocny Ruch
Remis z mocną Arką grając w 10



Pesymista (realista):
Cudem wygraliśmy z cienkim Spartakiem dopiero w karych - bycie frajerem blisko jakby leszcz z Trnawy strzelił karnego

Ruch jest słabiutki

Prowadzimy 2-0 z Arką wiele okazji i nie wygrywamy meczu


Ps Mikulec w obronie to plus dla przeciwników. Gość nie umie bronić o reszcie naszych obronców nie wspomnę - parodia
Odpowiedz cytując