thechris napisał(a):

|
Wychodzimy na mecz w 10, kończymy w 9. Natomiast od 60 minuty praktycznie nie istnieliśmy. Pomijając pracę sędziego wynik mimo wszystko sprawiedliwy. Powoli trzeba się oswajać, że ekstraklasy po tym sezonie raczej nie będzie.
|
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu