Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.08.2024, 19:59
Nie możemy grać Biedrzycki-Uryga. Jeśli już jesteśmy na nich skazani, niech jeden gra, a drugi będzie zmiennikiem. Potrzebujemy tego jednego obrońcy, inaczej walka o awans zostanie odpuszczona na starcie.



Podobnie brakuje nam kogoś do środka. Kutwa sobie dziś nie poradził. Kiss kolejny mecz slabo.


Czerwonej kartki Biedrzyckiego, błędów sędziego, zmarnowanej szansy na 3 punkty szkoda komentować.
Niemniej gdyby nie Rodado, nie mielibyśmy podejścia w tym meczu. Cieszmy się, że go mamy, postarajmy się zamaskować inne braki.
Odpowiedz cytując