|
Ja nie wiem kto tego Biedrzyckiego wymyslil, ani on jakis dobry jest ani inteligentny.
Pierwsza czerwona kartke dostal bo zapomnial pokryc napastnika a teraz bo totalnie bez potrzeby zapasniczym chwytem powalil przeciwnika na ziemie.
Typ jest slaby i dodatkowo glupi.
nie mowie, ze porazka przez niego ale to co typ odpierdala to nawet na orliku nie ma. Naprawde przedziwny przypadek.
*Oczywiście nie porażka tylko strata punktów.
Ostatnio edytowane przez As : 19.08.2024 o godz. 20:02.
|