Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.08.2024, 18:56
tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?

Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra.

Czy za to nie ma czerwonych kartek?
Odpowiedz cytując