Temat
:
5. kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 19 sierpnia 2024, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline
#
30
19.08.2024, 18:56
tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?
Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra.
Czy za to nie ma czerwonych kartek?
As
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do As
Znajdź inne posty napisane przez As