Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29183
Stary 19.08.2024, 12:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może z pewną nieśmiałością przypomnę, że kiedy przychodził do nas Rodado to zaraz po pierwszym czy drugim meczu niejaki Arkadiusz napisał, że to najlepszy napastnik jakiego mieliśmy.

Niestety, po kilku meczach Rodado trochę spuścił z tonu (nie wiem - konkurencja, atmosfera w klubie, słabsza dyspozycja, problemy z mieszkaniem czy żoną, itp.?) i niemal wszyscy zaczęli mieć z Arkadiusza w kontekście Rodado bekę.

Co chwila pojawiał się jakiś wpis kolejnego fahofffca, który sobie za punkt honoru przyjął zasadę, że dzień bez pojazdu po Arkadiuszu za jego ocenę Rodado jest dniem straconym.
Z litości nie wymienię tych śmieszków.
Do dzisiaj nikt ani Rodado, ani Czerepacha za te prześmieszki nie przeprosił.
Zaciekawiłes mnie

Siedzę tutaj z mniejszymi czy większymi przerwami regularnie to nic przypominam sobie tej sytuacji z Czerepechem.

Na Rodado w 2 połowie rundy jesiennej 2022 spadła spora krytyka, tyle że patrząc jakie miał zadania boiskowe (czytaj finalizację akcji), to było to po prostu w tamtym okresie słuszne. 12 meczów bez gola grając średnio po 80 minut jako wysunięty napastnik to katastrofa totalna, która niestety była też cegiełka do braku awansu w tamtym sezonie.

FraMat napisał(a):Wyświetl post

Nie można nawet cieszyć się tym, co mamy, tym, że przychodzi młody piłkarz z niewątpliwym talentem i przede wszystkim z pasją i zaangażowaniem, choć nie wszystko mu wychodzi?
Pod tym się podpisuje. O ile widać chęci i ktoś nie trwa w swojej beznadziejności 2 lata.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.08.2024 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując