|
A u nas myślisz że się nie negocjuje z niechcianymi zawodnikami? Oczywiście że tak. Tyle że mniej wycieka niż w Lechii w ktorej już jest co raz mniej sentymentów nawet u szeregowych pracowników.
Na pewno menager Luisa to tak zabezpieczy żeby te pieniądze otrzymac i tylko , jeśli nie to Lechia za 2 lata zniknie z poziomu centralnego to się nie stanie.
|