Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29180
Stary 19.08.2024, 09:37
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ja pierdile... najpierw Sukiennicki teraz po jednym dobrym meczu od czasow Hyballi - Starzynski... Czy wy czaicie ze taką podjarką robicie im krzywde?

Framat już opisal Sukiennickiego jako 10, 8, 6, która przy okazji obskakuje 2 skrzydla i wszedzie jest najlepszy na placu.

Prosze, lodu... Ja wiem ze mamy deficyt bohaterów ale na spokoju please.
Zjebać nie można,pochwalić nie można,zdecydujcie się o czym niby można pisać na tym forum bo o dupie Maryni nie bardzo mi się chce...
Odpowiedz cytując