Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 19.08.2024, 06:58
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Przeca pisalem, ze sa w lidze tacy se. To nie jest poziom Rapidu. Jesli zagramy tak jak z Trnava u siebie to bedzie dobrze
Ale porównując same ligi to już to wypada mocno na korzyść Belgów. Grają w trudniejszych rozgrywkach.

Ja póki co jestem na etapie: muszą nas zlekcewazyć i być bardzo nieskuteczni abyśmy mogli z nimi powalczyć. Szczególnie w Krakowie jest to możliwe.

Z tej perspektywy można żałować że nie czeka nas jeden mecz, ale dwumecz. Lech ograł te 4 lata temu Charleroi ale miał w tym również dużo szczęścia. Obijane słupki, poprzeczki, gra w 10 w ostatnim kwadransie. Nam potrzeba również tego samego.
Odpowiedz cytując