skarabeus napisał(a):

Przeca pisalem, ze sa w lidze tacy se. To nie jest poziom Rapidu. Jesli zagramy tak jak z Trnava u siebie to bedzie dobrze
|
Ale porównując same ligi to już to wypada mocno na korzyść Belgów. Grają w trudniejszych rozgrywkach.
Ja póki co jestem na etapie: muszą nas zlekcewazyć i być bardzo nieskuteczni abyśmy mogli z nimi powalczyć. Szczególnie w Krakowie jest to możliwe.
Z tej perspektywy można żałować że nie czeka nas jeden mecz, ale dwumecz. Lech ograł te 4 lata temu Charleroi ale miał w tym również dużo szczęścia. Obijane słupki, poprzeczki, gra w 10 w ostatnim kwadransie. Nam potrzeba również tego samego.