|
Ja pierdile... najpierw Sukiennicki teraz po jednym dobrym meczu od czasow Hyballi - Starzynski... Czy wy czaicie ze taką podjarką robicie im krzywde?
Framat już opisal Sukiennickiego jako 10, 8, 6, która przy okazji obskakuje 2 skrzydla i wszedzie jest najlepszy na placu.
Prosze, lodu... Ja wiem ze mamy deficyt bohaterów ale na spokoju please.
Malinowy król malowanych róż
|